anasayfa / Genel / Jigolo Olmak İster misiniz ?

Jigolo Olmak İster misiniz ?

REKLAMDIR.

Türkiye’nin En Güvenilir ve Vergi Levhalı Tek Jigolo Aracılık Ajansıyız. Jigolo sitemize kayıt olduktan sonra ki tüm aşamalar yasaldır.

Elit ve dul bayanlarla görüşerek haftada 4000-4500 TL kazanma fırsatı yakalayın! Jigolo Aranıyor Ajans olarak, sadece istediğiniz kriterdeki bayanlarla haftada en az 3 defa görüşme garantisi vermekteyiz. İsim ve telefon bilgilerini sadece size ulaşıp onaylama sağlamak için talep etmekteyiz. Tüm bilgileriniz gizlilik politikalarımız gereğince kimseyle paylaşılmaz, gizlilik önceliğimizdir.

Türkiye’nin her bölgesinde bayan üyelerimiz bulunmaktadır. İlk görüşmenizde olumlu puan alırsanız öncelikli iş ortaklarımız arasına girersiniz. Üyeler arası yönlendirmelerde telefon bilgileriniz ve profil bilgileriniz dışında özel bilgilerin aktarımı yapılmaz ve gizlilik içinde buluşma yönlendirilir. 18 yaşından küçüklerin başvurusu kabul edilmez ve sitede bulunmaları tamamen yasaktır.

Sitemize kayıt olan bayanların ortalama yaşı 38’dir. Daha fazla parayi ödeyen bayanlarimiz genellikle yaşları daha büyük olanlardır. Çok para kazanmak isteyen VİP üyelerimiz daha çok kazanmak isterse 50 ve üstü yaş bayanlarimizla birlikte olmaktadirlar.

Bazı üyelerimiz tamamen zevk için kayıt olduklari için daha genç bayanlarla birlikte olup daha az para kazanmaktadır. Bayanlarla özel sohbete geçmek sitemiz kurallarinca yasaktir . Birebir sohbette karşılaşılacak hertürlü sorundan üyemiz kendisi sorumludur. Ayrıca ekstra sorularınız olursa yorumlarda belirtirseniz yardımcı olurum.

Üyelik açmanız gereken siteyi aşağıya bırakıyorum.

Jigolo sitesi

http://jigoloaraniyor.com

Hakkımızda admin

Bu hikaye'yi okudun mu?

Parkta tanıştım amını götünü dağladım

Sex hikaye lerinizi gönderin yayınlayalım. birgün parkta oturuyordum. sonra beni etkileyen olayla karşılaştım. iki kız …

4 Yorumlar

  1. Emre 5076926370

    Ateşli bayanlar

  2. Emre 5076926370

    Seksi bayanlar

  3. Azgın bayanlar arasın İstanbul 0555 162 36 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir